درباره ما

مدیران ارشد شرکت درگاه امن تجارت حیان ضمن تسلط به امور بازرگانی بین المللی با بیش از 11 سال تجربه در زمینه ترخیص ثبت سفارش و اخذ مجوز ترانزیت کالاو سایر خدمات بازرگانی در گمرک های جنوب کشور نظیر بوشهر و خرمشهر بندرعباس و… مشغول فعالیت می باشد.

زمینه فعالیت شرکت در ترخیص کالاهایی نظیر خودرو و قطعات خودرو لوازم خانگی برقی اعم از جارو برقی و ماکروفر و مواد اولیه خمیر الیاف پودر جاذب هیدرو کربن ظروف چینی و سرامیک و بلور گل مصنوعی وغیره می باشد.

از افتخارات شرکت می توان به سابقه ترخیص تعداد 1868 کانتینر خروجی فقط در یک سال و با هدف کاهش چشمگیر هزینه متفرقه به حداقل رساندن زمان و سرعت بخشیدن به امور ترخیص کالا می باشد.

هماهنگی با بخشنامه های گمرک که روزانه دستخوش تغیرات متعدد و نوسانات در تعرفه ها می باشد را پس از اخذ پروانه کارگزاری رسمی گمرک از گمرک ایران در سال 1395 توسط مدیر عامل و رئیس هیات مدیره به نام سرکار خانم عشایری اقدام به تاسیس شرکت ونمایندگی در شهر تهران کرده و در حال حاضر امادگی ارائه انواع رسمی خدمات بازرگانی و گمرکی در زمینه ترخیص و ثبت سفارش کالا از گمرکات جنوب کشور به تجار محترم می باشد