ترخیص کالا در اسرع وقت از گمرک

مدیران ارشد شرکت درگاه امن تجارت حیان ضمن تسلط به امور بازرگانی بین المللی با بیش از 11 سال تجربه در زمینه ترخیص ثبت سفارش و اخذ مجوز ترانزیت کالاو سایر خدمات بازرگانی در گمرک های جنوب کشور نظیر بوشهر و خرمشهر بندرعباس و… مشغول فعالیت می باشد.

زمینه فعالیت شرکت در ترخیص کالاهایی نظیر خودرو و قطعات خودرو لوازم خانگی برقی اعم از جارو برقی و ماکروفر و مواد اولیه خمیر الیاف پودر جاذب هیدرو کربن ظروف چینی و سرامیک و بلور گل مصنوعی وغیره می باشد.

از افتخارات شرکت می توان به سابقه ترخیص تعداد 1868 کانتینر خروجی فقط در یک سال و با هدف کاهش چشمگیر هزینه متفرقه به حداقل رساندن زمان و سرعت بخشیدن به امور ترخیص کالا می باشد.

هماهنگی با بخشنامه های گمرک که روزانه دستخوش تغیرات متعدد و نوسانات در تعرفه ها می باشد را پس از اخذ پروانه کارگزاری رسمی گمرک از گمرک ایران در سال 1395 توسط مدیر عامل و رئیس هیات مدیره به نام سرکار خانم عشایری اقدام به تاسیس شرکت ونمایندگی در شهر تهران کرده و در حال حاضر امادگی ارائه انواع رسمی خدمات بازرگانی و گمرکی در زمینه ترخیص و ثبت سفارش کالا از گمرکات جنوب کشور به تجار محترم می باشد.

One thought on “ترخیص کالا در اسرع وقت از گمرک

  1. تبریک به مناسبت راه اندازی مجدد سایت
    با آروزی خیر و برکت برای شما

Leave a Reply