درگاه امن تجارت حیان

ما “درگاه امن تجارت حیان” با اشراف به تحولات شگرف در حوزه کسب و کار بین الملل با حضور متخصصان فناورری اطلاعات و ارتباطات آشنا با قوانین و مقررات گمرکی آماده پاسخگویی به انتظارات جامعه ی تجاری مبنی بر سرعت بخشی، شفافیت، کاهش بروکراسی و کاهش هزینه های جانبی در رویه های گمرکی می باشد.

 باشد که به یاری خدا بتوانیم برای ارتقا کارآیی هرچه بیشتر گمرک در فرایند صادرات،  واردات، تأمین و تحلیل آمار و اطلاعات مربوط به تجارت خارجی کشورعزیزمان ایران، نقشی کوچک داشته باشیم.

بیانیه ی ماموریت و چشم انداز

ما برآنیم تا همگام با پیشرفت های تکنولوژیکی که فرآیندهای گمرکی را دستخوش تحولات شگرفی کرده است و در راه توسعه تجارت عملا بسیاری از قید و بند های گذشته را حذف و شیوه های نوین را جایگزین روش های سنتی نموده است، با فراهم کردن زیر ساخت های نرم افزاری،سیستمی و انسانی علاوه بر ورود به عرصه تجارت الکترونیک در تسهیل ایجاد زمینه تحقق دولت الکترونیک گامی هرچند کوچک برداریم. “ان شاء الله”

راهبرد

راهبرد مدیران ما با آمادگی مدیریت تغییرات در محیط پویا و متغییر امروز در جهت تسریع امور تجارت بین الملل طبق قوانین و مقررات، با تکیه بر مشتری مداری، کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری، دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مورد نیاز، امر ترخیص و شفافیت عملیات بازرگانی را در جهت جهانی شدن سرعت می بخشند